Õigusinfoteenus “Spetsialistile”

20.003,240.00

Õigusinfoteenus “Estlex spetsialistile” lihtsustab õigusteenuste osutamist tavaolukordades ning sisadab õigusaktide tõlkeid vene keelde. Kasutaja saab lugeda õigusakti paragrahvi annotatsioone, võrrelda terve õigusakti ja konkreetse paragrahvi redaktsioone, vaadata paragrahvi ja õigusakti tõlkeid jms. Kasutaja saab arutada õigusaktide, paragrahvide, kohtulahendite ja käsiraamatutega seotud küsimusi teiste sama kliendi kasutajatega.

kuukuuaastaaasta
Kuni 10 kasutajatKuni 10 kasutajatKuni 20 kasutajatKuni 20 kasutajatKuni 5 kasutajatKuni 5 kasutajatKuni 50 kasutajatKuni 50 kasutajatPiiramatult kasutajaidPiiramatult kasutajaidÜksikkasutajaÜksikkasutaja
Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Õigusinfoteenus on mõeldud juristile, kelle tööülesannete hulka kuuluvad klientide nõustamine õiguslikes küsimustes, õigusdokumentide koostamine ning esindamine tüüpilistes kohtuvaidlustes eesti, vene või inglise keeles. Õigusinfoteenus  lihtsustab kehtiva õiguse ja kohtupraktikaga tutvumist ning sisaldab õigusaktide tõlkeid vene keelde ja inglise keelde.
Õigusinfoteenus hõlmab järgmisi teenuseid:
– õigusaktide tõlked vene keelde ja inglise keelde;
– õigusaktide redaktsioonide võrdlus;
– õigusakti tõlgete paralleeltekstid;
– kohtulahendite kiirotsing;
– kindla redaktsiooni otsing ehk ajamasin;
– tervikteksti ja sisukorra vaade;
– kasutaja eelistuste määramine;
– õigusakti redaktsioonides liikumine;
– lemmikute ja märkuste lisamine;
– arutelude algatamine ja neis osalemine;
– paragrahvi otsing ja palju muud.
Loe lähemalt:  http://estlex.ee/uudiskiri/lyhijuhend.ppsx .
Teenust on võimalik kasutada veebisirvija laienduste kaudu. Installeeri laiendus ja logi enda kasutajaga sisse järgmistelt aadressidelt: Edge Chromium ja Google Chrome laiendus https://chrome.google.com/webstore/detail/estlex/bjigeikccploejbfehpegopaomndfojm?hl=et . Laienduse kasutamine on tasuta, aga laiendusega lubatavad funktsioonid on sõltuvad kasutaja tellitud teenusest.

Lisainfo

Periood

kuu, aasta

Väljaanne

Kuni 10 kasutajat, Kuni 20 kasutajat, Kuni 5 kasutajat, Kuni 50 kasutajat, Piiramatult kasutajaid, Üksikkasutaja