Õigusinfoteenus “Eksperdile”

35.004,860.00

Õigusinfoteenus “Estlex eksperdile” lihtsustab eelkõige õigusanalüüside kirjutamist. Kasutaja saab võrrelda terve õigusakti ja konkreetse paragrahvi redaktsioone, otsida teiste riikide õigusakte ning 1920-1940 õigusakte. Kasutaja saab arutada õigusaktide, paragrahvide, kohtulahendite ja käsiraamatutega seotud küsimusi teiste sama kliendi kasutajatega ning esitada küsimusi käsiraamatute autoritele. Lisaks on saadaval õigusaktide sätete selgitused ning kohtulahendte ja teadustööde annotatsioonid.

kuukuuaastaaasta
Kuni 10 kasutajatKuni 10 kasutajatKuni 20 kasutajatKuni 20 kasutajatKuni 5 kasutajatKuni 5 kasutajatKuni 50 kasutajatKuni 50 kasutajatPiiramatult kasutajaidPiiramatult kasutajaidÜksikkasutajaÜksikkasutaja
Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Õigusinfoteenus on mõeldud õigusala asjatundjale, kelle tööülesannete hulka kuuluvad erinevate õigusanalüüside koostamine, esindamine keerulistes kohtuasjades, kohtupraktikast hea ülevaate omamine, erinevaid õigusvaldkondi, vastuolulist kohtupraktikat või teiste riikide õigust puudutavate õigusküsimuste algupärane lahendamine (eelkõige kohtunikud, advokaadid, prokurörid, õppejõud, teadustöötajad ja doktorandid). Võrreldes standardteenusega on lisatud õiguskirjandust ja funktsioone, mis lihtsustavad eelkõige analüüsi koostamist.
Õigusinfoteenus hõlmab spetsialisti ja standardteenuseid, õigusteabe kogumikke ja teavitusteenuseid ning üksnes eksperdi paketis saadavaid teenuseid:
– käsiraamatud (andmebaas ja 5 tasuta trükist);
– tõlkekogumikud (andmebaas ja 5 tasuta trükist);
– tõlkekogumiku tellimine (ainult trüki- ja postikulu);
– teiste riikide õigusaktide otsingud;
– 1920 – 1940 õigusaktide otsingud;
– valdkondlikud õigusinfo kogumikud;
– õigusteabe teavitusteenused;
– standardteenuse funktsioonid (sh õigusaktide tõlked vene keelde ja inglise keelde, õigusaktide redaktsioonide võrdlus, õigusakti tõlgete paralleeltekstid, kohtulahendite kiirotsing, kindla redaktsiooni otsing ehk ajamasin jpt);
– spetsialisti teenuse funktsioonid (sh õigusaktide tõlked vene keelde; tervikteksti ja sisukorra vaade, kasutaja eelistuste määramine, õigusakti redaktsioonides liikumine, lemmikute ja märkuste lisamine, arutelude algatamine ja neis osalemine, paragrahvi otsing jpt).
Loe lähemalt:  http://estlex.ee/uudiskiri/lyhijuhend.ppsx .
Teenust on võimalik kasutada veebisirvija laienduste kaudu. Installeeri laiendus ja logi enda kasutajaga sisse järgmistelt aadressidelt: Edge Chromium laiendus edge://extensions/?id=bjigeikccploejbfehpegopaomndfojm ja Google Chrome laiendus https://chrome.google.com/webstore/detail/estlex/bjigeikccploejbfehpegopaomndfojm?hl=et või Mozilla Firefox: https://addons.mozilla.org/et/firefox/addon/estlex-plugin/ . Laienduse kasutamine on tasuta, aga laiendusega lubatavad funktsioonid on sõltuvad kasutaja tellitud teenusest.

Lisainfo

Periood

kuu, aasta

Väljaanne

Kuni 10 kasutajat, Kuni 20 kasutajat, Kuni 5 kasutajat, Kuni 50 kasutajat, Piiramatult kasutajaid, Üksikkasutaja