ID-kaart*

Meie teenus

Hea huviline!

Kas õigusnormidega töötamisel oleks vaja abimaterjali seaduse tõlgendamiseks? Kas peate oluliseks kohtupraktikaga kursis olekut, aga ei jõua ise kõiki Riigi Teatajas avaldatud lahendeid läbi töötada? Kas oleks vaja õigusnorme lugeda paralleeltõlgetega inglise ja vene keelde?

Pakume parimat viisi seaduste kiiremaks ja lihtsamaks tõlgendamiseks ja õigusinfo haldamiseks!

Aitame panna juriidilise oskusteabe teie ettevõtte heaks tõhusalt tööle!

Olles suurima kogemusega Eesti ettevõte legal technology & knowledge management teenuste turul pakume mitmeid töövahendeid õigusnormidega töötamisel.

Estlex OÜ-l on hea meel tutvustada mitmeid mugavaid töövahendeid õigusnormidega töötamisel.

Meil on terviklik ja süsteemne ettevõtte tööd lihtsustav seaduse tõlgendamise ja õigusinfo haldamise andmebaas. Seetõttu on mitmed tuntud ettevõtted ja asutused Estlex`i teenuste tellijaks. Vaata referentse siin.

Pakume häid tööriistu ning loome asjatundlikku sisu. Töötame läbi avaldatud kohtupraktika ja ülikoolides kaitstud teadustööd ning koostame nendest annotatsioonid asjakohase seaduse paragrahvi juurde. Koostame seaduse sätete selgitusi ning käsiraamatuid ning hoiame neid pidevalt ajakohastena. Tõlgime Eesti õigusakte vene keelde ja hoiame tõlkeid pidevalt ajakohastena. Oleme loonud tööriistad ettevõtte või asutuse õigusteabe lihtsaks haldamiseks.

Õigusinfoteenust saab kasutada Estlex OÜ veebilehel www.estlex.ee või Google Chrome laienduse abil. Laienduse kasutamisel kuvatakse Estlex õigusinfoteenuse täiendav teave e-Riigi Teataja lehel sätte täiendavate andmetena.

Tutvu teenuste pakettidega lähemalt siin.

Kasuta võimalust ja lihtsusta oma ettevõtte tööd tervikliku, süsteemse ja asjakohase õigusteabega!

Küsi pakkumist või lisainfot. Jäta meile teada siin.

XFINDXXX

avalikgif